Parça Eşya Taşıma

//Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

By | 2015-01-01T00:53:35+00:00 January 1st, 2015|Israel|0 Comments

Baştürkj nakliyat Güvecesiyle istaanbul bölgemizde parça eşya taşimacılık firmasi en iyi hizmeti sunmaktyız güven içinde parça parsiyel olarak eşyanızı taşinmaktayız herzaman7/24 saaat ulaşabilrsiniz
Bir kaç parçadan oluşan ev eşyası, kolili malzeme taşım , paletli malzeme taşıma gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. parça eşya taşıma İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olan şirketimiz sizlere sorunsuz ve ekonomik çözümler sunmaktadır.
Parça Eşya taşıma yöntemi ile eşyalarınızı ekonomik olarak şehirlerarası nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Parça Eşya taşıma planlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Hem çalıştığımız kurum, kuruluş ya da tüzel kişilerin taşınma sorununu çözmekteyiz.
parça eşya taşıma sistemi ekonomik olmasına karşın zamanla ters orantılıdır. Sevkiyatın yapılabilmesi için yeterli parça eşyanın toplanması gerekmektedir. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara gibi büyük illere yapılaçak parça eşya taşıma kısa zamanda gerçekleşmektedir. Diğer taraftan küçük illere olan parça eşya taşımacılığı ise zaman almaktadır. Özellikle küçük şehirlerimize ve kış aylarında tatil bölgelerimize seferlerimiz azalmaktadır.
Parça eşyalarınızın belirli bir metreküp hacme sahip olması istenmektedir. Genel olarak 3 metreküp altında olan parça eşyaların taşınması maliyetli olmaktadır. Parça eşya taşımacılığı kargo sistemine dahil değildir.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarınız hangi ilimize giderse gitsin parça eşyalarınızın sevkıyatını gerçekleştirmekteyiz.
parça eşya taşimacılık hizmeti sunan firmamız parça eşya nakliyat güven içinde her zaman hizmetnizde olmaya devam ediyoruz.